מאמרים

חבילות נופש לחו"ל – אין מקום מחוץ לטווח השגה - חלק 2

משם יוצאות ספינות גדולות אשר מציעות (שוב – תמורת מחיר הולם...) סיורים לקוטב הדרומי. שטים עם הספינה הגדולה והחמימה, מקבלים בדרך ארוחת פאר חמה, ומגיעים לחלק מהאיים של אנטארקטיקה וליבשת עצמה. פוגשים קצת פינגווינים וכלבי ים, מצלמים קרחונים מרהיבים וחוזרים בערב לעיירה בה משתכנים (או שישנים על הספינה עצמה בחלק מהטיולים).

החוויה הזו מעט יקרה, אך שווה את המחיר עבור כל מי שאי פעם חלם לבקר בקוטב הדרומי.

אלסקה – בדומה לאנטארקטיקה, גם אלסקה נחשבת ליעד מבודד, נכסף וקשה להגעה, בעל נופים קסומים וחיי בר מדהימים. אלסקה היא אמנם חלק מארה"ב, אך היא מבודדת יחסית מבחינה גיאוגרפית, ומזג האוויר בה קיצוני ועלול להרתיע. גם באלסקה תוכלו לבקר בקלות אם זוהי משאלת לבכם – טיסות רבות מוצעות לשם, ואלסקה עצמה מלאה בתי מלון ושירותי תיירות.

זנזיבר – האי האקזוטי השוכן לחופי מזרח אפריקה מציע נופים טרופיים מדהימים וחיי טבע מרשימים ומרהיבים. ניתן להגעה בקלות על ידי טיסה לעיר כלשהי באפריקה וטיסה מקשרת נוספת. גם שם אין שום בעיה לבקר אם אתם רוצים מספיק...

לכל היעדים הללו ניתן לרכוש חבילות נופש שונות, אשר ידאגו לכם להכל, בלי לשבור את הראש יותר מדי. רק הזמינו את החבילה, ואל תדאגו יותר לטיסות, בתי מלון או הסעות כאלו ואחרות.

חזרה לחלק ראשון